Kontakt

Moški govori po telefonu

Stopiti v stik z Grundfosom je enostavno. Preprosto izberite najbolj ustrezno možnost kontakta izmed spodnjih opcij.

Prodajno podjetje

 


Telefon: 01/ 568 06 10
Spletna stran: http://www.grundfos.si

Servisni center

 


Telefon: 01/ 568 06 10

Podpora prodaji & tehnično svetovanje

 

Na telefone smo dosegljivi od ponedeljka do petka, med 8.00-12.00 ter med 13.00-16.30.

Vaša povpraševanja pošljite na tehnika-si@grundfos.com

 

Marjan Hribljan

Prenesi vCard

 

Mobilni telefon: /

Faks: 01/568 06 19

Marjan Hribljan, Področni vodja

Email:mhribljan@grundfos.com

Telefon: /

Telefon, direkt: 01/568 06 11

Igor Bajt_smiling

Prenesi vCard

 

Mobilni telefon: /

Faks: 01/568 06 19

Igor Bajt, Interni inženir BS - SLO

Email:ibajt@grundfos.com

Telefon: /

Telefon, direkt: 01/568 06 12

Aleš Torkar_smiling

Prenesi vCard

 

Mobilni telefon: /

Faks: 01/568 06 19

Aleš Torkar, Tehnični svetovalec WU/IND - SLO

Email:atorkar@grundfos.com

Telefon: /

Telefon, direkt: 01/ 568 06 10

Davorin Pajk_smiling

Prenesi vCard

 

Mobilni telefon: /

Faks: 01/568 06 19

Davorin Pajk, Skrbnik ključnih kupcev WU/IND - SLO

Email:dapajk@grundfos.com

Telefon: /

Telefon, direkt: 01/568 06 10

Servisna podpora

 

Tomaž Lampe

Prenesi vCard

 

Mobilni telefon: 01 56806 16

Faks: 01 56806 19

Tomaž Lampe, Service Coordinator SLO

Email:tlampe@grundfos.com

Telefon: 01 56806 16

Telefon, direkt: 01 56806 16

Skupne službe

 

Igor Brezak

Prenesi vCard

 

Mobilni telefon: /

Faks: + 385 1 6595 499

Igor Brezak, SEE Industry Sales Manager / Country Manager HR, SLO

Email:ibrezak@grundfos.com

Telefon: +385 1 6595 404

Telefon, direkt: /

Marko Dragic

Prenesi vCard

 

Mobilni telefon: /

Faks: +385 (0)1 6595 499

Marko Dragić, SEE Logistics Supervisor

Email:mdragic@grundfos.com

Telefon: +385 (0)1 6595 400

Telefon, direkt: +385 (0)1 6595 414

azra

Prenesi vCard

 

Mobilni telefon: 031/331 328

Faks: /

Azra Begić Milanez, Finance

Email:abegic@grundfos.com

Telefon: 01/320 78 78

Telefon, direkt: /

Andjelka Merunka

Prenesi vCard

 

Mobilni telefon: +385 99 6595 425

Faks: /

Anđelka Valentić, Marketing Supervisor

Email:avalentic@grundfos.com

Telefon: /

Telefon, direkt: +385 1 6595 425

Naročite se na novice
Zgrabite priložnost in ostanite seznanjeni z Grundfosovimi novicami in dogodki. Prijavite se in poslali vam bomo naše novice.

Kako bi ocenili vašo izkušnjo s spletno stranjo?



Dodatni komentarji

Email